E-posta Adresimiz :

info@massomotors.com

İletişim Telefon :

0232 234 30 20

Hakkımızda

Beyka Grup 1958 yılında Süleyman Kaya tarafından kurulmuş köklü bir aile şirketidir. Şekerleme yapımı ve bakliyat üretimi ile başlayan girişimcilik serüveni ilerleyen yıllarda makina sanayisine yönelerek devam etmiş, babadan oğula daha sonra toruna geçen bir miras haline gelmiştir. İzmir Ticaret Borsası Meclis Eski Başkanı Halit Kaya yöneticiliğindeki fabrikamız halen Pınarbaşı’nda faaliyetini sürdürmektedir. 

İthalat-ihracat alanındaki uzmanlığıyla da İzmir çevresinde tanınan şirketimizin en önemli ilkesi iş ahlakını korumak ve karşılıklı güvendir . İlerleyen yılllarda İnşaat sektöründe atılım yapmaya karar veren Beyka Grup bu alanda geçmişte Gümüldür’de ve Çeşme’de çeşitli yapılara başarıyla imzasını atmıştır. Şimdiyse İzmir’in en güzel beldesi Güzelbahçe’de Masso Motors firması ile aktif çalışmaya devam etmektedir. 

2016 Yılından bu yana kalite ve güvenin adresi olmaya devam eden Masso Motors lüks araç yelpazesi ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Geniş araç portyöyü ve dinamik kadrosu ile ihtiyaçlarınıza yönelik araç temini işlemlerini Masso Motors güvencesi ile yapabilirsiniz.